Prvá ekologická kefka ktorá vás bude motivovať splniť si sny

106
Videnia

Určite ste už počuli aké dôležité je ráno vstávať s dobrou náladou, rozcvičiť svoje telo a predovšetkým naplánovať si deň. No povedzme si rovno, koľko percent ľudí to aj pravidelne robí? Určite to nie je väčšina. Čo je škoda. Často nám chýba motivácia a odhodlanie. Nová bambusová kefka to však môže zmeniť.

Celý koncept vznikol ako myšlienka priniesť ľuďom viac motivácie do každodenného života. Otázkou bolo nájsť oblasť/ predmet pri ktorej by mal motivačný citát zmysel a ľudia by ho mali doslova pred očami. Vytvoriť motivačný diár? Hmm, v dnešnej dobe existuje už niekoľko takýchto diárov, sú skvelé, no chce to niečo nové, a tak nás napadne motivačná kefka. Vyrobiť ju z bambusové dreva a máme tu svetový unikát.

Pre väčšinu ľudí je umývanie zubov ranná rutina číslo jedna. Ako malých nás rodičia učili – a zubári stále doporučovali – umývať si zuby aspoň dvakrát do dňa – a práve to je kostra nápadu! Priniesť na svet niečo nové, čo by v sebe spájalo starostlivosť o zuby, zabezpečovalo prostredníctvom citátu zdravú psychohygienu a navyše bolo aj ekologické.  

Motivačné bambusové kefky budú kdekoľvek s tebou.

„Týmto projektom sa snažíme priniesť svetu ekologické zubné kefky, ktoré by okrem svojho základného využitia, pripomínali ľuďom že vždy sa oplatí nasledovať svoje sny a ideály. Myslíme si, že môžeme pomôcť zmene v zmýšľaní ľudí pochopiť svoje postavenie tu na Zemi a snáď aj dokážeme svojou troškou urobiť svet lepším miestom.“ 

Kefky obsahujú štyri druhy citátov, takže je z čoho vyberať. Pri ich výbere sme sa snažili zamerať na témy, pri ktorých je motivácia veľkým prínosom, napríklad posilňovanie, zmena životného štýlu, osobnostný rozvoj ale aj spiritualita. 

S kefkami si naplánuješ cestu za svojimi snami

Mnohé študia dokazujú, že naplánované ciele sa plnia oveľa častejšie, to znamená plnia sa ľuďom, ktorí majú jasno v otázkach prečo ho dosiahnuť a ako ho dosiahnuť. Chceme aby naši zákazníci a fanúšici objavili svoje očakávania zo života, naplánovali si svoju cestu a naučili sa ju upravovať podľa toho ako to momentálne sami cítia. Nechceme byť len obchodom s Motivačnými kefkami, chceme fanúšikom ukázať dvere…samozrejme prejsť nimi už musia sami, veď posúďte. 🙂 

Motivačné bambusové kefky: mobake, ekologické zubné kefky

Kefkami pomáhaš chrániť lesy

Jedným z pilierov motivačných kefiek je myšlienka pomáhať, preto sme sa rozhodli venovať 0,20€ z predaja každej kefky pre projekt Všetko pre Nič, ktorý sa snaží udržať lesy v pôvodnom stave, bez zásahov človeka. Veríme, že aj našou pomocou dokážeme zachovať človekom neporušené prírodné dedičstvo našich hôr

Pre niektorých je však paradoxom, že podporujeme lesy a kefky vyrábame z „dreva“. Na prvý pohľad sa to môže tak zdať, avšak bambus patrí medzi najrýchlejšie rastúce traviny na Zemi (áno, má viac spoločného s trávou ako so stromom) pri vhodných podmienkach dokáže za jediný deň narásť o 10 až 30 cm. Bambus z ktorého sú naše kefky vyrábané je pestovaný trvalo udržateľným spôsobom, to znamená, že používame materiál z porastov priamo určených na spracovanie.

Na druhej strane smrek, borovica alebo dub rastú oproti bambusu oveľa pomalšie, obnova takýchto lesov trvá desiatky rokov, navyše mnohé lesy nie sú určené pre drevársky priemysel, no napriek tomu sa v nich ťaží.

…a budúcnosť?

V tú veríme, no žijeme prítomnosťou, snažíme sa každý deň urobiť z kefiek ideálneho spojenca pre ľudí, čo to myslia so svojim životom vážn… nie – výborne. Pre ľudí, čo chcú priniesť niečo dobré spoločnosti. S kefkami to myslíme vážne a v budúcnosti plánujeme vytvárať nové kefky s novými odkazmi a ešte vyššou kvalitou. Stále sme na začiatku. 🙂 

Veríme, že vás táto myšlienka zaujala,
viac informácií o Motivačných kefkách nájdete v našom OBCHODÍKU

 

 

Páči sa vám tento článok, pošlite ho známim, zdieľajte alebo komentujte!
Každý názor nás zaujíma.

60 KOMENTÁRE

  1. Usually I don at learn post on blogs, but I would like to say that this write-up very compelled me to check out and do so! Your writing taste has been surprised me. Thanks, very nice post.

NECHAŤ ODPOVEĎ

Potvrďte váš koment.
Prosím vložte vaše meno.