VYLIEČILA ICH PRÍRODA (leukémia, cukrovka, zápal pľúc, ekzémy ..)

329
Videnia

Príbehy ľudí, ktorí sa vyliečili z ťažkých chorôb pomocou prírodných látok:

» Antineoplastóny – alternatívna liečba rakoviny
Už v roku 1967 génius Dr. Burzynski objavil rozdielne hodnoty antineoplastónov v krvi pacienta s rakovinou a zdravého človeka. Antineoplastóny sú skupiny peptidov (aminokyselín) ktoré prirodzene produkuje naše telo. Ako bolo preukázané v klinických štúdiách – sú netoxické a vysoko účinne pri liečbe rakoviny. Antineoplastóny totiž regulujú rast rakovinových buniek. Na klinike v Texase sa využíva tento model liečby s veľkým úspechom (kliniku nájdete TU – http://www.burzynskiclinic.com/)

Medzi pacientov liečených antineoplastónmi patrí napríklad Paul alebo Sophia. PAUL MICHAELS bol diagnostikovaný s nádorom na mozgu, ktorý bol neoperovateľný. Antineoplastóny ho rakoviny účinne zbavili. SOPHIA GETTINO mala rovnaký nález. Dnes je bez rakoviny vďaka úžasnej práci doktora Burzynského.

 

» Každé leto zabijú sršne niekoľko ľudí. Vitamín C je riešenie
Ako uvádza kniha Vitamín C a Megaskorbická liečba: „18 ročná žena prišla na kliniku 20 minút po bodnuti sršňom. Bola pokrytá žihľavkou, mala plytké dýchanie a problémy prehĺtať. Dostala 12 g vitamínu C (len uvediem že odporúčaná denná dávka je 100mg, takže žena dostala 100 násobok odporúčanej dennej dávky). Do pár minút jej alergická reakcia zmizla.

» Môj kamarát Daniel Rocha sa vyliečil z cukrovky a zároveň sa zbavil problémov s tlakom
Ako vidíte na obrázku, môj kamarát Daniel (narodený v Brazílií) prešiel ohromnou zmenou. Stratil enormné množstvo tuku (desiatky kilogramov) a navždy sa zbavil problémov s tlakom, ktoré vedú k srdcovému kolapsu. Taktiež sa zbavil cukrovky, ktorá dnes postihuje už takmer 800 000 Slovákov. Píšem o tom často, že táto choroba je liečiteľná a Daniel nie je jediný, komu sa podarilo zbaviť závislosti od tabletiek a negatívnych sprievodných javov tejto choroby. V mojom E-booku o VITALITE venujem celú jednu kapitolu práve alkalizácií tela. Daniel to zažil na vlastnej koži – alkalizoval telo a vytvoril tak ideálne podmienky pre zregenerovanie tkanív, buniek a orgánov.

článok

„Konzumácia zelenej listovej zeleniny a alkalizácia tela je jeden z najdôležitejších krokov, ako zabrániť rozvoju chorôb v tele“
Univerzita Harvard

» Extrakt z konope vyliečil neoperovateľné nádory, šťava z ananásu rakovinu štítnej žľazy
Svet obleteli podložené správy o tom, ako veľmi účinný je Cannabis Oil a ananás v boji s rakovinou. 31 ročná Marie mala rakovinu štítnej žľazy. Odmietla chemoterapiu, skoncovala s fajčením, vyhodila všetky toxické kozmetické prípravky a prostriedky na čistenie. 3x denne pila rozmixovaný ananás a taktiež zaradila do stravy významné množstvo limetiek, grapefruitov a iného ovocia. Dnes je úplne vyliečená, a to je doktor dával 5rokov života. Aj samotná databáza Medline, v národnej knižnici – National Library of Medicine potvrdzuje terapeutický účinok prírodných látok. V roku 2007 vyšiel v časopise Planta Medica článok, v ktorom vedci popisujú, že enzým z ananásu (bromelain) dosahoval lepšie výsledky v liečbe rakoviny ako chemo-agent 5-fluorauracil (5FU).

Troj ročný Landon bojoval s leukémiou. Jeho rodina sa dozvedela o výborných účinkoch extraktu z konope. Ten je však stále zakázaný, preto navštívili v Colorade centrum, kde sa používa k liečbe. Výsledok? Rakovina zmizla. Doktor William Courtney ohlásil svetu senzačnú správu – stav jeho najmladšieho pacienta (8 mesiacov), ktorý mal centrálne umiestnený nádor na mozgu, sa začal výrazne zlepšovať, keď mu jeho otec začal podávať extrakt z konope (cannabis oil).

Na otázku ako je to možné odpovedá doktorka Cristina Sanchez, molekulárny biológ z Compultense univerzity v Madride: “Kanabinoidy z konopného oleja aktivujú kanabinoidné receptory v tele, čím sa vyvolá apoptóza rakovinových buniek – ich smrť”. British Journal of Cancer publikoval štúdiu vykonanú v ústave biochémie a molekulárnej biológie v Madride. Toto je ich veľmi dôležité posolstvo – “Kanabinoidy inhibujú rast nádorov”. The Journal of Pharmacology And Experimental Therapeutics napísal – “Kanabinoidy majú preukázané proti-nádorové vlastnosti”. Čo viac chceme ešte počuť?
konopný list, prospešné účinky konope

» Vitamín C vyriešil vírusový zápal pľúc za pár hodín a zachránil dieťa pred istou smrťou
Frederick R. Klenner, priekopník klinických postupov nasadzoval pacientovi nižšie dávky, ktoré mali iba podporný charakter. Aj s nimi ale zaznamenal výrazne liečebné úspechy. Po 3-7 injekciách nastalo úplné klinické vyliečenie. Nevoľnosť a bolesť hlavy ustúpili už po prvej injekcii! Pacienti sa cítili lepšie do jednej až dvoch hodín.

Čierna vdova je extrémne jedovatý pavúk. Po tom, čo uhryzol 3.5 ročné dieťa sa dostalo do kómy. Sprievodná vysoká teplota 39,4 °C. Pacient dostal okamžite vitamín C priamo do žíl. Už do 24 hodín bol pacient pri vedomí. Bolesti a teplota ustúpili. Ako je to možné? Pri uhryznutí jedovatým hadom, pavúkom a iným hmyzom vystupujú tieto skupiny toxínov: tox-albumín (hady), proteotoxín (včely, osy), neuro­toxín (pavúky, hady). Nadprodukcia histamínu a deaminizujúcich enzýmov z poškodených buniek môže mať taktiež toxický dopad a spôsobiť šok. Vitamín C zabráni šoku a inhibuje tieto enzýmy, čím predchádza deštrukčným zmenám činnosti ďalších buniek. Oproti vírusom je výhodou, že jed sa nemnoží – akonáhle je neutralizovaný, pacient sa uzdravuje. Čím vyššia dávka, tým rýchlejšia odozva.

 

» Helicobacter pylori – alternatívne spôsoby liečby
Helicobacter pylori spôsobuje v žalúdku chronický zápal, vredy a zvyšuje riziko rakoviny. Toto riziko je zrejme sprostredkované voľnými radikálmi, ktoré vznikajú samotnou aktivitou mikróbov i aktivitami imunitného systému (najmä neutrofilov a monocytov), a vedú k poško­dzovaniu DNA v bunkách epitelu. Keď oslabený zvierač pažeráka nezabráni prieniku žalúdočnej kyseliny naspäť do pažeráka, nastáva pálenie záhy (kyslý reflux). Dlho sa predpokladalo, že príčinou refluxu je nadbytok žalúdočnej kyseliny, ale pravdepodobne je to presne naopak – premnoženie H pylori spôsobuje nedostatok žalúdočnej kyseliny a reflux.

Infekcia H pylori v žalúdku sa spája s výrazne zníženou koncentrá­ciou vitamínu C v žalúdočnej šťave, ktorá sa obnoví až po úplnom vyničení infekcie. Uvažuje sa, že práve zníženie koncentrácie vita­mínu C môže byť mechanizmom, ktorým H pylori zvyšuje riziko rakoviny, pretože v takomto prostredí prebieha vo zvýšenej miere premena dusitanov na karcinogénne nitrozamíny. Vitamín C už v dávkach od 100mg/deň bráni rakovinotvornému pôsobeniu, metaplázii sliznice žalúdka (a následnej rakovine).

Je možné potlačiť množenie H pylori kombináciou antioxidantov, najmä β-karoténom, astaxantínom a vitamínom C. Vitamín C v koncentrácii 128μg/ml zastavuje jeho množenie in vitro. Preto sa uskutočnili predbežné klinické štúdie, ktoré ukázali, že už dávka 5g denne (rozdelená na 2, 1, 1, 1g) po dobu 4 týždňov spôsobila u 30% pacientov vymiznutie infekcie.

Iným liečebným prístupom sú napríklad polynenasýtené mastné kyseliny. Pri in vitro experimentoch kyselina α-linolénová v koncen­trácii 1,8.10-4M zastavuje množenie H pylori, kým koncentrácia 10- 3M ho prakticky dokonale zabíja. Podobný účinok majú aj iné poly­-nenasýtené mastné kyseliny, vrátane olejovej (C18:1), linoleovej (C18:2), arachidonovej (C20:4), ω-3 linolénovej (C18:3), ω-6 linolé­ novej (C18:3), eikosapentaénovej (C20:5).

Klinický experiment u pacientov s ľahkou nevredovou dyspepsiou a preukázanou infekciou H pylori zahŕňal dávku 1g rybieho oleja a 1g oleja z jadier čiernych ríbezlí – tieto oleje obsahujú všetky vyššie­ uvedené mastné kyseliny. Po 8-týždňovej liečbe 53% pacientov zaznamenalo vymiznutie infekcie, avšak pri kontrole o 6 mesiacov neskôr len 20% z celkového počtu malo stále negatívny nález. Opakovaná infekcia nie je vôbec výnimočným javom a ďalšie štúdie sú potrebné nielen kvôli stanoveniu optimálnych dávok pre vyššiu úspešnosť liečby, ale aj pre posúdenie rozsahu spontánnych remisií.

Denné dávky vitamínu C aspoň 1g, vitamínu A 30 000 IU, vitamínu E 70mg, znížili recidívy polypov na 5,7% oproti 35,9% v kontrolnej skupine. Prirodzené typy liečby sú v porovnaní s konvenčnými antibiotikami výhodné najmä u ľahších prípadov.

» Pacient s rakovinou vďačí za svoj život púpave lekárskej
John Di Carlo je pacient, ktorý sa 3 roky neúspešne liečil z rakoviny. Podľa jeho slov mu práve čaj s koreňov tejto zázračnej rastliny zachránil život a do dnes ho pravidelne užíva. Doktor mu oznámil, že dnes je už úplne vyliečený. Stránka healthy food advice uvádza, že podľa výskumníkov z University of Windsor in Canada, Department of Chemistry and Biochemistry, je púpava až 100 násobne silnejšia ako chemoterapia a dokáže v tele vyhľadať a zabiť rakovinové bunky.

„Človek, ktorý užíva lieky sa musí vyliečiť dva krát. Raz z choroby, a raz z negatívneho pôsobenia lieku“
William Osler, M.D.

Taraxacum officinale púpava, rakovina, jej účinky

 

» Prasacia chrípka a leukémia vyliečená Vitamínom C
Alan Smith je meno nositeľa asi najprekvapivejšieho uzdravenia v lekár­skej histórii Nového Zélandu, a zároveň “živého dôkazu” účinnosti vita­mínu C, pred nepripravenými zrakmi zástupcov medicíny hlavného prúdu. Jeho príbeh sa stal medzinárodne známym vďaka stanici 3 News, ktorá ho, spolu s ostatnými zdrojmi, vyrozprávala takto:

Dňa 28.6.2009 dostal Alan vo veku 56 rokov “prasaciu” chrípku (A/H1N1) s nezvyčajne ťažkým priebehom. Napriek rýchlej hospitalizácii sa jeho stav prudko zhoršoval a po dvoch dňoch zavolali rodinu, aby sa s ním prišla rozlúčiť, potom bol uvedený do umelej kómy. Zápal zasiahol celé pľúca, ktoré boli úplne zaplavené tekutinou a zatienené (neviditeľné na snímkach) a prežíval len vďaka prístrojom, vrátane systému okysličovania (ECMO). Testy síce nepreukázali žiadny iný vírus ani baktériu okrem A/H1N1, ale odhalili leukémiu (HCL), ktorá mohla zodpovedať aj za ťažký priebeh chrípky. V takejto kombinácii ochorení sa jeho už i tak mizerná šanca na prežitie podľa lekárov stala úplne nemožnou (leukémia je dokon­ ca kontraindikáciou použitia ECMO). Preto, po troch týždňoch kómy, 20.7.2009 lekárska komisia po konzultácii s americkým odborníkom na ECMO usúdila, že Alanov stav je absolútne beznádejný, že je zbytočné predlžovať jeho agóniu a treba ho odpojiť z prístrojov.

Alanov švagor však povedal, že sa ešte nevyčerpali všetky možnosti a treba podať vitamín C vo vysokých dávkach. Rodina konzultovala s lekár­ mi mimo nemocnice, ktorí mali skúsenosti s vitamínom C, a požiadala nemocnicu o nasadenie takejto liečby. Odpoveď bola “nie”. Dôvod? “Nie sú dôkazy že by mu to mohlo pomôcť, treba ho odpojiť a nechať zomrieť.” Synovia sa tvrdo postavili proti – “Jednoducho mu dajte vitamín C a uvidí­ me, čo sa stane. Predsa ak mu niet pomoci, tak potom niet ani čo stratiť a neexistuje dôvod, pre ktorý by sa vitamín C nemohol aspoň vyskúšať. Ako by sme mohli žiť s pocitom, že sme nechali zomrieť otca bez toho, aby sme skúsili všetko?”

Ďalší deň sa komisia opäť jednomyseľne zhodla, že Alan určite zomrie a vitamín C mu určite nepomôže, ale “jeden z členov komisie si nebol istý, či by odpojenie predsa nebolo trochu predčasné”, a preto “pre silnú vieru rodiny” nasadia vitamín C, pričom rodina musí zabezpečiť odborného konzultanta kvôli metodike podania, a uhradiť náklady. Ak sa stav do 2 dní nezlepší, Alan bude odpojený.

Po 2 dni Alan dostával 25-gramové dávky (v prvý deň jednu, v druhý deň dve) a snímka hrudníka ukázala neuveriteľnú zmenu – pľúca sa vyčistili. Lekári kategoricky odmietli, že by to mohlo súvisieť s vitamínom C, a keďže zhodou okolností ho v tom čase v rámci režimu otáčali na brucho, zaumienili si, že práve toto bol dôvod dramatického zlepšenia stavu. Syn na to reagoval: “Ak bola čo i len najmenšia nádej, že otočením sa jeho stav zlepší, ako to, že to nevyskúšali skôr, než vôbec navrhli odpojiť ho a nechať zomrieť?” Na okraj, podľa Alana, bol už predtým otáčaný a samo­zrejme mu to nijako nepomohlo.

Tretí deň Alan dostal 75g a stav natoľko zlepšil, že mohol byť odpojený z ECMO a dýchal pľúcami. Po ďalšie 3 dni sa naďalej zlepšoval na dávkach 100g denne, ale potom sa začal opäť rýchlo zhoršovať; rodina zistila, že ho prevzal iný lekár ktorý svojvoľne prerušil vitamín C. Kategoricky odmietal v liečbe pokračovať – sedel v kresle, hľadel do stropu a stále opakoval „nie, nie, nie“, čo vyústilo do ostrej potýčky s Alanovým synom; nakoniec dal lekárovi do ruky kôpku článkov z lekárskych žurnálov a povedal mu „žiadame len, aby ste si to prečítali“. Naveľa, po 3 dňoch, došlo k ďalšej zmene lekára a vitamín C bol obnovený, ale len v smiešnej dávke 1g 2× denne. Alanov stav sa začal opäť zlepšovať, hoci veľmi pomaly, a začiatkom augusta ho v umelej kóme s dýchacím prístrojom previezli do inej nemocnice v Aucklande, bližšie k rodine.

Tu zažili ďalšie kolo boja, pretože stav sa opäť zhoršil – tamojší lekár bez vedomia rodiny prestal podávať vitamín C „lebo nevedel, na čo to je“. Rodina bola rozhodnutá využiť všetky prostriedky – slovami manželky, “museli sme bojovať kým žil, pretože keby zomrel, už by sa nedalo robiť nič”. Angažovala právničku, ktorá upozornila nemocnicu na možnosť žaloby pre porušovanie práv pacienta na voľbu zdravotnej starostlivosti.

Nemocnica teda predsa začala podávať vitamín C, ale len niekoľko gramov namiesto 50g denne, ktoré žiadala rodina. Aj pri malých dávkach sa veľmi pomaly Alan dostal z najhoršieho a po celkovo 9 týždňoch sa prebral z kómy a bol opäť schopný jesť. Vtedy začal užívať aj ústne dávky: 6g lipozomálneho vitamínu C denne. Odvtedy jeho uzdravovanie rýchlo napredovalo a už po 2 týždňoch odišiel z nemocnice po vlastných, hoci lekári pôvodne odhadovali potrebný čas rehabilitácie na 3 mesiace. Alan sa plne uzdravil, opäť sa so synmi venuje farme, vychutnáva si život a len na okraj, pravidelné kontroly u hematológa ukazujú, že po leukémii už niet ani stopy. Alan berie natrvalo 4g lipozomálneho vitamínu C denne.

 

» Mrkvová šťava zbavila Ann rakoviny hrubého čreva
V roku 2012 bola Ann Cameron diagnostikovaná s rakovinou hrubého čreva (na Slovensku je tento typ diagnostikovaný cca 5000 ľudom ročne). Ann odmietla chemoterapiu, ktorá nefungovala na jej dnes už nebohého manžela. Šesť mesiacov po diagnóze sa rakovina v tele rozšírila do pľúc. Ann sa v tom čase dočítala o mužovi, ktorý porazil rakovinu kože konzumáciou mrkvovej šťavy. Rozhodla sa to vyskúšať. Osem týždňov po začatí tejto kúry sa šírenie rakoviny v tele zastavilo. O 8 mesiacov neskôr lekári oznámili Ann správu na ktorú čakala – žiadna rakovina v jej tele. Ann sa rozhodla napísať knihu s názvom Curing Cancer with Carrots a šíriť tak jej úžasné víťazstvo (zdroj – curejoy)

 

» Doktorka sa vyliečila z rakoviny RAW stravou
Doktorka Ruby Lathon bola diagnostikovaná s rakovinou štítnej žľazy. Podľa jej slov sa desila myšlienky operácií a štandardnej liečby, preto ju neprijala. “Rozhodla som sa skúsiť alternatívny prístup a vyliečiť sa sama. Nechcela som do konca života užívať tabletky” Ako vraví, dala si jeden rok, počas ktorého sa chcela zbaviť tejto choroby. Výsledok – BEZ rakoviny (zdroj – NaturalNew

Odstránila zo stravy:
× Priemyselné suroviny
× Mliečne produkty

Zaradila do stravy:
Potraviny v RAW kvalite
Veľa štiav

 

» Ekzém

Toto krásne dievčatko (dole), o ktorom písal aj Dr. Young sa zbavilo zákerného a rozšíreného ekzému. Ako?

• Alkalizovala telo (strava bohatá na minerály a antioxidanty a chudobná na nebezpečné kyseliny)

• Zaradila chlorofyl a RAW výživu

• Vyradila cukor a produkty z kravského mlieka

Poznámka autora – ekzém, akné, psoriáza a iné kožné problémy vznikajú najčastejšie ako výsledok detoxikácie tela pomocou pokožky, ku ktorému dochádza pri preťažených zvyšných troch eliminačných filtrov (moč, stolica, dýchanie). Metabolický kyselinotvorný odpad vzniká v tele každú sekundu (trávenie, rozpad buniek, bunkový metabolizmus). Otázne je, ako rýchlo a ako efektívne sa dokáže telo zbaviť vzniknutého odpadu. Preto sú mastičky a tabletky len dočasné riešenie, ktoré potlači skutočnú príčinu. Ako možete vidieť, aj v boji s kožnými problémami je rozhodujúca strava.

článok II

» Alkalizovanie tela zbavilo ženu 14 cm tumoru

Tento príbeh, ktorý publikoval web phoreveryoung je výborne zdokumentovaný. Ako môžete vidieť na snímkoch, z týždňa na týždeň sa tumor (červená farba) zmenšuje. Nie je to výsledok chemoterapie ani pôsobenia liekov ale výživy. Pacientka svoje telo dôkladne alkalizovala, čím vytvorila v tele ideálne podmienky pre zastevenie rastu tumoru a zároveň sa zastavila aj možnosť metastázovania.

článok III

» Internet nie je spoľahlivý zdroj informácií, ale …

.. osobne som sa stretol s ľudmi, ktorý vyliečili svoje telo z vážnych chorôb ako sú napríklad rakovina. Najviac zmien nastalo v ich strave a myslení. Či už tomu veríte alebo nie, je len na vás. Na výborné knihy písané lekármi môžete naraziť aj v knižnici. Popisujú prípady vyliečených pacientov za pomoci štiav, antioxidantov, byliniek. Max Gerson – mnohými označovaný za najväčšieho génia v oblasti medicíny napísal “A Cancer Therapy” (The Gerson Therapy). Doktor Rath priviedol na trh knihu “Victory Over Cancer”.

Poznámka – Musím uviesť (z logických dôvodov) že všetky kroky konzultujte so svojim lekárom. Ale odporúčam nájsť takého lekára, ktorý sa vyzná vo výžive človeka.

Poznámka 2 – To, že ananasová šťava, mrkvová šťava alebo RAW strava niekoho vyliečila ešte neznamená, že to funguje na každého. Musím vyzdvihnúť pojem individualizmus. Každého telo reaguje rôzne. Preto treba objavovať, skúmať, aplikovať a tešiť sa z výsledkov, ktoré sa určite dostavia, ak dáte priestor prírode.

2376 KOMENTÁRE

 1. Stále neviem správne slová vyjadriť svoju vďačnosť Rick Simpson a jeho nádherné konopného oleja vyjadril, že moja choroba vyliečiť. V máji 2014 som bol diagnostikovaný s rakovinou melanómu, sa dotýka mojej kože, čreva a oči. Išiel som na liečbu, ale bezvýsledne, moja rodina dostala k úľave od môjho utrpenia a možno me.I nevylieči, olej sa chystá kúpiť, pretože som mal pochybnosti o mojej rakovinu, ale po prečítaní a robí výskum online Rick Simpson olej prišiel s nápadom, a v skutočnosti to bolo úžasné, konopný olej úspešne vyliečený moju rakovinu !!! Po troch months.Now Som si veľmi dobre a zdravo … Rick Simpson môže byť dosiahnutá v cannabisoilmedicalfoundation@gmail.com

 2. There are definitely a number of particulars like that to take into consideration. That may be a nice level to bring up. I supply the ideas above as common inspiration but clearly there are questions just like the one you carry up the place the most important thing can be working in sincere good faith. I don?t know if greatest practices have emerged round issues like that, but I’m certain that your job is clearly identified as a fair game. Both boys and girls really feel the influence of only a moment’s pleasure, for the remainder of their lives.

 3. kXQQwY Wow! This could be one particular of the most helpful blogs We have ever arrive across on this subject. Actually Excellent. I am also an expert in this topic so I can understand your hard work.

 4. I’а†ll right away grab your rss as I can not to find your e-mail subscription hyperlink or newsletter service. Do you have any? Please allow me know in order that I may just subscribe. Thanks.

 5. obat krim kutil kelamin

  Hallo i particularly like about the picture / article / presentation that you describe. Very unique, interesting and useful. denature Indonesia yaitu sebuah perusahaan yang fokus dalam bidang obat herbal aman dan ampuh tanpa efek samping. obat kami san…

 6. Hi there, I just stumbled your blog and wanted to say that I’ve truly enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon!

 7. Wow! This could be one particular of the most useful blogs We ave ever arrive across on this subject. Basically Fantastic. I am also an expert in this topic so I can understand your hard work.

 8. The tips you provided here are very valuable. It absolutely was such an exciting surprise to get that waiting for me immediately i woke up this very day. They are often to the point and straightforward to understand. Warm regards for the clever ideas you have shared above.

 9. Nice weblog right here! Additionally your site lots up very fast! What host are you the usage of? Can I get your associate link on your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

 10. MetroClick specializes in building completely interactive products like Photo Booth for rental or sale, Touch Screen Kiosks, Large Touch Screen Displays , Monitors, Digital Signages and experiences. With our own hardware production facility and in-house software development teams, we are able to achieve the highest level of customization and versatility for Photo Booths, Touch Screen Kiosks, Touch Screen Monitors and Digital Signage. Visit MetroClick at http://www.metroclick.com/ or , 121 Varick St, New York, NY 10013, +1 646-843-0888

 11. Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So nice to find any person with some unique ideas on this subject. realy thank you for starting this up. this website is one thing that’s wanted on the web, someone with a bit of originality. helpful job for bringing one thing new to the internet!

 12. MetroClick specializes in building completely interactive products like Photo Booth for rental or sale, Touch Screen Kiosks, Large Touch Screen Displays , Monitors, Digital Signages and experiences. With our own hardware production facility and in-house software development teams, we are able to achieve the highest level of customization and versatility for Photo Booths, Touch Screen Kiosks, Touch Screen Monitors and Digital Signage. Visit MetroClick at http://www.metroclick.com/ or , 121 Varick St, New York, NY 10013, +1 646-843-0888

 13. obviously like your web-site however you need to check the spelling on quite a few of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I find it very troublesome to tell the truth then again I will certainly come back again.

 14. I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get got an impatience over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.

 15. I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Keep up the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my site 🙂

 16. I got what you mean , thankyou for posting .Woh I am lucky to find this website through google. „I was walking down the street wearing glasses when the prescription ran out.“ by Steven Wright.

 17. Hello, i think that i saw you visited my website thus i came to “return the favor”.I am attempting to find things to enhance my site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

 18. Hey, you used to write excellent, but the last several posts have been kinda boring… I miss your tremendous writings. Past few posts are just a bit out of track! come on!

 19. I have recently started a blog, the information you provide on this website has helped me tremendously. Thanks for all of your time & work. „It is a great thing to know our vices.“ by Cicero.

 20. certainly like your web site however you have to test the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to inform the truth nevertheless I’ll certainly come again again.

 21. You could definitely see your expertise within the work you write. The world hopes for even more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. All the time go after your heart. „Golf and sex are about the only things you can enjoy without being good at.“ by Jimmy Demaret.

 22. hey there and thank you for your info – I’ve definitely picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical issues using this web site, as I experienced to reload the web site lots of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is OK? Not that I’m complaining, but slow loading instances times will very frequently affect your placement in google and can damage your quality score if ads and marketing with Adwords. Well I am adding this RSS to my email and can look out for much more of your respective exciting content. Make sure you update this again very soon..

 23. Nice blog here! Also your site loads up very fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

 24. I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored material stylish. nonetheless, you command get got an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this hike.

 25. I think this is among the most vital information for me. And i am glad reading your article. But want to remark on some general things, The website style is great, the articles is really excellent : D. Good job, cheers

 26. There are some fascinating points in time in this article however I don’t know if I see all of them center to heart. There is some validity but I will take maintain opinion till I look into it further. Good article , thanks and we want extra! Added to FeedBurner as well

 27. I do accept as true with all of the ideas you’ve introduced on your post. They’re really convincing and will definitely work. Still, the posts are very quick for novices. May just you please lengthen them a little from next time? Thank you for the post.

 28. I’m not sure where you are getting your information, but good topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for great info I was looking for this info for my mission.

 29. I simply couldn’t depart your site prior to suggesting that I extremely loved the standard info an individual supply on your visitors? Is gonna be back often in order to check out new posts.

 30. I am writing to make you be aware of what a superb encounter my wife’s princess encountered studying your web site. She picked up lots of issues, most notably what it’s like to have a very effective coaching spirit to let other people completely understand specific tortuous subject areas. You really surpassed my desires. I appreciate you for offering such helpful, trustworthy, explanatory not to mention cool guidance on the topic to Lizeth.

 31. Great blog here! Also your web site loads up fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my website loaded up as quickly as yours lol

 32. I have been exploring for a little bit for any high-quality articles or weblog posts on this kind of area . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website. Studying this info So i am happy to show that I’ve a very just right uncanny feeling I found out just what I needed. I such a lot certainly will make certain to do not disregard this site and give it a look regularly.

 33. Unquestionably believe that which you stated. Your favorite reason seemed to be on the net the easiest thing to be aware of. I say to you, I certainly get annoyed while people think about worries that they plainly don’t know about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will likely be back to get more. Thanks

 34. Some genuinely great info , Gladiolus I discovered this. „What we want is to see the child in pursuit of knowledge, and not knowledge in pursuit of the child.“ by George Bernard Shaw.

 35. First off I would like to say terrific blog! I had a quick
  question that I’d like to ask if you do not mind. I was interested
  to know how you center yourself and clear your mind before writing.
  I’ve had trouble clearing my mind in getting my thoughts out there.
  I truly do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes
  are generally lost just trying to figure out how to begin. Any recommendations or hints?
  Kudos!

 36. Undeniably consider that which you said. Your favorite reason seemed to be on the net the simplest factor to take into account of.

  I say to you, I definitely get annoyed while people think
  about worries that they just don’t realize about. You managed to hit the nail upon the top as neatly as defined
  out the entire thing with no need side effect , folks can take a signal.
  Will probably be back to get more. Thanks

 37. I would like to show my appreciation for your kindness in support of people that should have guidance on this theme. Your very own commitment to passing the solution all-around became astonishingly important and has all the time allowed folks like me to arrive at their dreams. Your new invaluable hints and tips denotes a lot to me and somewhat more to my office colleagues. Thanks a ton; from each one of us.

 38. I’m amazed, I must say. Seldom do I encounter a blog that’s both equally educative and engaging, and let me
  tell you, you have hit the nail on the head. The
  problem is something that too few folks are speaking intelligently about.
  Now i’m very happy I came across this during my hunt for something
  concerning this.

 39. Apa Arti Kondiloma

  Kutil kelamin adalah salah satu penyakit menular yang terjadi karena penderita melakukan hubungan seksual yang salah melalui vaginal, anal atau oral dengan orang yang terinfeksi. Kutil kelamin disebabkan oleh Human Papillomavirus (HPV). Dan penelitian…

 40. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate
  to this superb blog! I guess for now i’ll settle for bookmarking and adding
  your RSS feed to my Google account. I look forward to new updates
  and will talk about this website with my Facebook group. Talk soon!

 41. I’m extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Either way keep up the nice quality writing, it’s rare to see a nice blog like this one today..

 42. hello!,I love your writing so so much! proportion we keep up a correspondence more approximately your post on AOL? I need a specialist on this area to solve my problem. Maybe that’s you! Looking forward to peer you.

 43. I simply wish to reveal to you that I am new to having a blog and absolutely loved your webpage. Very likely I am going to store your blog post . You indeed have outstanding article materials. Be Grateful For it for sharing with us your very own web page

 44. Good – I should certainly pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all tabs and related info ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or something, website theme . a tones way for your client to communicate. Nice task.

 45. you’re actually a excellent webmaster. The website loading velocity is incredible. It kind of feels that you’re doing any unique trick. Furthermore, The contents are masterpiece. you have done a excellent process on this subject!

 46. I simply could not go away your website prior to suggesting that I actually loved the usual information an individual provide to your visitors? Is going to be back frequently to check out new posts

 47. Attractive section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Anyway I’ll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently fast.

 48. I have recently started a web site, the information you provide on this website has helped me greatly. Thanks for all of your time & work. „The inner fire is the most important thing mankind possesses.“ by Edith Sodergran.

 49. I discovered your blog site on google and verify a number of of your early posts. Continue to maintain up the excellent operate. I simply further up your RSS feed to my MSN Information Reader. Searching for ahead to studying more from you later on!…

 50. I really wanted to send a quick note to thank you for these great techniques you are showing at this website. My incredibly long internet look up has at the end of the day been honored with professional strategies to talk about with my guests. I ‘d believe that we website visitors are definitely blessed to be in a very good network with so many special individuals with beneficial secrets. I feel really blessed to have used your entire website and look forward to some more awesome moments reading here. Thanks once again for everything.

 51. Simply wish to say your article is as amazing. The clearness in your post is simply excellent and i could assume you’re an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please continue the gratifying work.

 52. What i do not realize is actually how you are no longer really a lot more well-favored than you may be now. You are very intelligent. You already know therefore significantly when it comes to this topic, made me in my view believe it from a lot of various angles. Its like women and men are not involved unless it¡¦s one thing to accomplish with Lady gaga! Your own stuffs outstanding. All the time handle it up!

 53. Hiya very cool site!! Guy .. Excellent .. Wonderful .. I’ll bookmark your blog and take the feeds additionally¡KI’m satisfied to seek out so many useful info here within the put up, we need develop extra techniques on this regard, thank you for sharing. . . . . .

 54. Thank you for another informative website. Where else may I get that kind of info written in such a perfect approach? I have a undertaking that I am just now operating on, and I have been on the glance out for such info.

 55. It is in reality a great and useful piece of info. I’m satisfied that you shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing.

 56. Wonderful beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept

 57. Usually I do not read article on blogs, but I would like to say that this write-up very forced me to take a look at and do it! Your writing taste has been surprised me. Thank you, quite great article.

 58. Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative. I’m going to watch out for brussels. I’ll appreciate if you continue this in future. Numerous people will be benefited from your writing. Cheers!

 59. I’ve been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all site owners and bloggers made good content as you did, the internet will be a lot more useful than ever before.