VYLIEČILA ICH PRÍRODA (leukémia, cukrovka, zápal pľúc, ekzémy ..)

403
Videnia

Príbehy ľudí, ktorí sa vyliečili z ťažkých chorôb pomocou prírodných látok:

» Antineoplastóny – alternatívna liečba rakoviny
Už v roku 1967 génius Dr. Burzynski objavil rozdielne hodnoty antineoplastónov v krvi pacienta s rakovinou a zdravého človeka. Antineoplastóny sú skupiny peptidov (aminokyselín) ktoré prirodzene produkuje naše telo. Ako bolo preukázané v klinických štúdiách – sú netoxické a vysoko účinne pri liečbe rakoviny. Antineoplastóny totiž regulujú rast rakovinových buniek. Na klinike v Texase sa využíva tento model liečby s veľkým úspechom (kliniku nájdete TU – http://www.burzynskiclinic.com/)

Medzi pacientov liečených antineoplastónmi patrí napríklad Paul alebo Sophia. PAUL MICHAELS bol diagnostikovaný s nádorom na mozgu, ktorý bol neoperovateľný. Antineoplastóny ho rakoviny účinne zbavili. SOPHIA GETTINO mala rovnaký nález. Dnes je bez rakoviny vďaka úžasnej práci doktora Burzynského.

 

» Každé leto zabijú sršne niekoľko ľudí. Vitamín C je riešenie
Ako uvádza kniha Vitamín C a Megaskorbická liečba: „18 ročná žena prišla na kliniku 20 minút po bodnuti sršňom. Bola pokrytá žihľavkou, mala plytké dýchanie a problémy prehĺtať. Dostala 12 g vitamínu C (len uvediem že odporúčaná denná dávka je 100mg, takže žena dostala 100 násobok odporúčanej dennej dávky). Do pár minút jej alergická reakcia zmizla.

» Môj kamarát Daniel Rocha sa vyliečil z cukrovky a zároveň sa zbavil problémov s tlakom
Ako vidíte na obrázku, môj kamarát Daniel (narodený v Brazílií) prešiel ohromnou zmenou. Stratil enormné množstvo tuku (desiatky kilogramov) a navždy sa zbavil problémov s tlakom, ktoré vedú k srdcovému kolapsu. Taktiež sa zbavil cukrovky, ktorá dnes postihuje už takmer 800 000 Slovákov. Píšem o tom často, že táto choroba je liečiteľná a Daniel nie je jediný, komu sa podarilo zbaviť závislosti od tabletiek a negatívnych sprievodných javov tejto choroby. V mojom E-booku o VITALITE venujem celú jednu kapitolu práve alkalizácií tela. Daniel to zažil na vlastnej koži – alkalizoval telo a vytvoril tak ideálne podmienky pre zregenerovanie tkanív, buniek a orgánov.

článok

„Konzumácia zelenej listovej zeleniny a alkalizácia tela je jeden z najdôležitejších krokov, ako zabrániť rozvoju chorôb v tele“
Univerzita Harvard

» Extrakt z konope vyliečil neoperovateľné nádory, šťava z ananásu rakovinu štítnej žľazy
Svet obleteli podložené správy o tom, ako veľmi účinný je Cannabis Oil a ananás v boji s rakovinou. 31 ročná Marie mala rakovinu štítnej žľazy. Odmietla chemoterapiu, skoncovala s fajčením, vyhodila všetky toxické kozmetické prípravky a prostriedky na čistenie. 3x denne pila rozmixovaný ananás a taktiež zaradila do stravy významné množstvo limetiek, grapefruitov a iného ovocia. Dnes je úplne vyliečená, a to je doktor dával 5rokov života. Aj samotná databáza Medline, v národnej knižnici – National Library of Medicine potvrdzuje terapeutický účinok prírodných látok. V roku 2007 vyšiel v časopise Planta Medica článok, v ktorom vedci popisujú, že enzým z ananásu (bromelain) dosahoval lepšie výsledky v liečbe rakoviny ako chemo-agent 5-fluorauracil (5FU).

Troj ročný Landon bojoval s leukémiou. Jeho rodina sa dozvedela o výborných účinkoch extraktu z konope. Ten je však stále zakázaný, preto navštívili v Colorade centrum, kde sa používa k liečbe. Výsledok? Rakovina zmizla. Doktor William Courtney ohlásil svetu senzačnú správu – stav jeho najmladšieho pacienta (8 mesiacov), ktorý mal centrálne umiestnený nádor na mozgu, sa začal výrazne zlepšovať, keď mu jeho otec začal podávať extrakt z konope (cannabis oil).

Na otázku ako je to možné odpovedá doktorka Cristina Sanchez, molekulárny biológ z Compultense univerzity v Madride: “Kanabinoidy z konopného oleja aktivujú kanabinoidné receptory v tele, čím sa vyvolá apoptóza rakovinových buniek – ich smrť”. British Journal of Cancer publikoval štúdiu vykonanú v ústave biochémie a molekulárnej biológie v Madride. Toto je ich veľmi dôležité posolstvo – “Kanabinoidy inhibujú rast nádorov”. The Journal of Pharmacology And Experimental Therapeutics napísal – “Kanabinoidy majú preukázané proti-nádorové vlastnosti”. Čo viac chceme ešte počuť?
konopný list, prospešné účinky konope

» Vitamín C vyriešil vírusový zápal pľúc za pár hodín a zachránil dieťa pred istou smrťou
Frederick R. Klenner, priekopník klinických postupov nasadzoval pacientovi nižšie dávky, ktoré mali iba podporný charakter. Aj s nimi ale zaznamenal výrazne liečebné úspechy. Po 3-7 injekciách nastalo úplné klinické vyliečenie. Nevoľnosť a bolesť hlavy ustúpili už po prvej injekcii! Pacienti sa cítili lepšie do jednej až dvoch hodín.

Čierna vdova je extrémne jedovatý pavúk. Po tom, čo uhryzol 3.5 ročné dieťa sa dostalo do kómy. Sprievodná vysoká teplota 39,4 °C. Pacient dostal okamžite vitamín C priamo do žíl. Už do 24 hodín bol pacient pri vedomí. Bolesti a teplota ustúpili. Ako je to možné? Pri uhryznutí jedovatým hadom, pavúkom a iným hmyzom vystupujú tieto skupiny toxínov: tox-albumín (hady), proteotoxín (včely, osy), neuro­toxín (pavúky, hady). Nadprodukcia histamínu a deaminizujúcich enzýmov z poškodených buniek môže mať taktiež toxický dopad a spôsobiť šok. Vitamín C zabráni šoku a inhibuje tieto enzýmy, čím predchádza deštrukčným zmenám činnosti ďalších buniek. Oproti vírusom je výhodou, že jed sa nemnoží – akonáhle je neutralizovaný, pacient sa uzdravuje. Čím vyššia dávka, tým rýchlejšia odozva.

 

» Helicobacter pylori – alternatívne spôsoby liečby
Helicobacter pylori spôsobuje v žalúdku chronický zápal, vredy a zvyšuje riziko rakoviny. Toto riziko je zrejme sprostredkované voľnými radikálmi, ktoré vznikajú samotnou aktivitou mikróbov i aktivitami imunitného systému (najmä neutrofilov a monocytov), a vedú k poško­dzovaniu DNA v bunkách epitelu. Keď oslabený zvierač pažeráka nezabráni prieniku žalúdočnej kyseliny naspäť do pažeráka, nastáva pálenie záhy (kyslý reflux). Dlho sa predpokladalo, že príčinou refluxu je nadbytok žalúdočnej kyseliny, ale pravdepodobne je to presne naopak – premnoženie H pylori spôsobuje nedostatok žalúdočnej kyseliny a reflux.

Infekcia H pylori v žalúdku sa spája s výrazne zníženou koncentrá­ciou vitamínu C v žalúdočnej šťave, ktorá sa obnoví až po úplnom vyničení infekcie. Uvažuje sa, že práve zníženie koncentrácie vita­mínu C môže byť mechanizmom, ktorým H pylori zvyšuje riziko rakoviny, pretože v takomto prostredí prebieha vo zvýšenej miere premena dusitanov na karcinogénne nitrozamíny. Vitamín C už v dávkach od 100mg/deň bráni rakovinotvornému pôsobeniu, metaplázii sliznice žalúdka (a následnej rakovine).

Je možné potlačiť množenie H pylori kombináciou antioxidantov, najmä β-karoténom, astaxantínom a vitamínom C. Vitamín C v koncentrácii 128μg/ml zastavuje jeho množenie in vitro. Preto sa uskutočnili predbežné klinické štúdie, ktoré ukázali, že už dávka 5g denne (rozdelená na 2, 1, 1, 1g) po dobu 4 týždňov spôsobila u 30% pacientov vymiznutie infekcie.

Iným liečebným prístupom sú napríklad polynenasýtené mastné kyseliny. Pri in vitro experimentoch kyselina α-linolénová v koncen­trácii 1,8.10-4M zastavuje množenie H pylori, kým koncentrácia 10- 3M ho prakticky dokonale zabíja. Podobný účinok majú aj iné poly­-nenasýtené mastné kyseliny, vrátane olejovej (C18:1), linoleovej (C18:2), arachidonovej (C20:4), ω-3 linolénovej (C18:3), ω-6 linolé­ novej (C18:3), eikosapentaénovej (C20:5).

Klinický experiment u pacientov s ľahkou nevredovou dyspepsiou a preukázanou infekciou H pylori zahŕňal dávku 1g rybieho oleja a 1g oleja z jadier čiernych ríbezlí – tieto oleje obsahujú všetky vyššie­ uvedené mastné kyseliny. Po 8-týždňovej liečbe 53% pacientov zaznamenalo vymiznutie infekcie, avšak pri kontrole o 6 mesiacov neskôr len 20% z celkového počtu malo stále negatívny nález. Opakovaná infekcia nie je vôbec výnimočným javom a ďalšie štúdie sú potrebné nielen kvôli stanoveniu optimálnych dávok pre vyššiu úspešnosť liečby, ale aj pre posúdenie rozsahu spontánnych remisií.

Denné dávky vitamínu C aspoň 1g, vitamínu A 30 000 IU, vitamínu E 70mg, znížili recidívy polypov na 5,7% oproti 35,9% v kontrolnej skupine. Prirodzené typy liečby sú v porovnaní s konvenčnými antibiotikami výhodné najmä u ľahších prípadov.

» Pacient s rakovinou vďačí za svoj život púpave lekárskej
John Di Carlo je pacient, ktorý sa 3 roky neúspešne liečil z rakoviny. Podľa jeho slov mu práve čaj s koreňov tejto zázračnej rastliny zachránil život a do dnes ho pravidelne užíva. Doktor mu oznámil, že dnes je už úplne vyliečený. Stránka healthy food advice uvádza, že podľa výskumníkov z University of Windsor in Canada, Department of Chemistry and Biochemistry, je púpava až 100 násobne silnejšia ako chemoterapia a dokáže v tele vyhľadať a zabiť rakovinové bunky.

„Človek, ktorý užíva lieky sa musí vyliečiť dva krát. Raz z choroby, a raz z negatívneho pôsobenia lieku“
William Osler, M.D.

Taraxacum officinale púpava, rakovina, jej účinky

 

» Prasacia chrípka a leukémia vyliečená Vitamínom C
Alan Smith je meno nositeľa asi najprekvapivejšieho uzdravenia v lekár­skej histórii Nového Zélandu, a zároveň “živého dôkazu” účinnosti vita­mínu C, pred nepripravenými zrakmi zástupcov medicíny hlavného prúdu. Jeho príbeh sa stal medzinárodne známym vďaka stanici 3 News, ktorá ho, spolu s ostatnými zdrojmi, vyrozprávala takto:

Dňa 28.6.2009 dostal Alan vo veku 56 rokov “prasaciu” chrípku (A/H1N1) s nezvyčajne ťažkým priebehom. Napriek rýchlej hospitalizácii sa jeho stav prudko zhoršoval a po dvoch dňoch zavolali rodinu, aby sa s ním prišla rozlúčiť, potom bol uvedený do umelej kómy. Zápal zasiahol celé pľúca, ktoré boli úplne zaplavené tekutinou a zatienené (neviditeľné na snímkach) a prežíval len vďaka prístrojom, vrátane systému okysličovania (ECMO). Testy síce nepreukázali žiadny iný vírus ani baktériu okrem A/H1N1, ale odhalili leukémiu (HCL), ktorá mohla zodpovedať aj za ťažký priebeh chrípky. V takejto kombinácii ochorení sa jeho už i tak mizerná šanca na prežitie podľa lekárov stala úplne nemožnou (leukémia je dokon­ ca kontraindikáciou použitia ECMO). Preto, po troch týždňoch kómy, 20.7.2009 lekárska komisia po konzultácii s americkým odborníkom na ECMO usúdila, že Alanov stav je absolútne beznádejný, že je zbytočné predlžovať jeho agóniu a treba ho odpojiť z prístrojov.

Alanov švagor však povedal, že sa ešte nevyčerpali všetky možnosti a treba podať vitamín C vo vysokých dávkach. Rodina konzultovala s lekár­ mi mimo nemocnice, ktorí mali skúsenosti s vitamínom C, a požiadala nemocnicu o nasadenie takejto liečby. Odpoveď bola “nie”. Dôvod? “Nie sú dôkazy že by mu to mohlo pomôcť, treba ho odpojiť a nechať zomrieť.” Synovia sa tvrdo postavili proti – “Jednoducho mu dajte vitamín C a uvidí­ me, čo sa stane. Predsa ak mu niet pomoci, tak potom niet ani čo stratiť a neexistuje dôvod, pre ktorý by sa vitamín C nemohol aspoň vyskúšať. Ako by sme mohli žiť s pocitom, že sme nechali zomrieť otca bez toho, aby sme skúsili všetko?”

Ďalší deň sa komisia opäť jednomyseľne zhodla, že Alan určite zomrie a vitamín C mu určite nepomôže, ale “jeden z členov komisie si nebol istý, či by odpojenie predsa nebolo trochu predčasné”, a preto “pre silnú vieru rodiny” nasadia vitamín C, pričom rodina musí zabezpečiť odborného konzultanta kvôli metodike podania, a uhradiť náklady. Ak sa stav do 2 dní nezlepší, Alan bude odpojený.

Po 2 dni Alan dostával 25-gramové dávky (v prvý deň jednu, v druhý deň dve) a snímka hrudníka ukázala neuveriteľnú zmenu – pľúca sa vyčistili. Lekári kategoricky odmietli, že by to mohlo súvisieť s vitamínom C, a keďže zhodou okolností ho v tom čase v rámci režimu otáčali na brucho, zaumienili si, že práve toto bol dôvod dramatického zlepšenia stavu. Syn na to reagoval: “Ak bola čo i len najmenšia nádej, že otočením sa jeho stav zlepší, ako to, že to nevyskúšali skôr, než vôbec navrhli odpojiť ho a nechať zomrieť?” Na okraj, podľa Alana, bol už predtým otáčaný a samo­zrejme mu to nijako nepomohlo.

Tretí deň Alan dostal 75g a stav natoľko zlepšil, že mohol byť odpojený z ECMO a dýchal pľúcami. Po ďalšie 3 dni sa naďalej zlepšoval na dávkach 100g denne, ale potom sa začal opäť rýchlo zhoršovať; rodina zistila, že ho prevzal iný lekár ktorý svojvoľne prerušil vitamín C. Kategoricky odmietal v liečbe pokračovať – sedel v kresle, hľadel do stropu a stále opakoval „nie, nie, nie“, čo vyústilo do ostrej potýčky s Alanovým synom; nakoniec dal lekárovi do ruky kôpku článkov z lekárskych žurnálov a povedal mu „žiadame len, aby ste si to prečítali“. Naveľa, po 3 dňoch, došlo k ďalšej zmene lekára a vitamín C bol obnovený, ale len v smiešnej dávke 1g 2× denne. Alanov stav sa začal opäť zlepšovať, hoci veľmi pomaly, a začiatkom augusta ho v umelej kóme s dýchacím prístrojom previezli do inej nemocnice v Aucklande, bližšie k rodine.

Tu zažili ďalšie kolo boja, pretože stav sa opäť zhoršil – tamojší lekár bez vedomia rodiny prestal podávať vitamín C „lebo nevedel, na čo to je“. Rodina bola rozhodnutá využiť všetky prostriedky – slovami manželky, “museli sme bojovať kým žil, pretože keby zomrel, už by sa nedalo robiť nič”. Angažovala právničku, ktorá upozornila nemocnicu na možnosť žaloby pre porušovanie práv pacienta na voľbu zdravotnej starostlivosti.

Nemocnica teda predsa začala podávať vitamín C, ale len niekoľko gramov namiesto 50g denne, ktoré žiadala rodina. Aj pri malých dávkach sa veľmi pomaly Alan dostal z najhoršieho a po celkovo 9 týždňoch sa prebral z kómy a bol opäť schopný jesť. Vtedy začal užívať aj ústne dávky: 6g lipozomálneho vitamínu C denne. Odvtedy jeho uzdravovanie rýchlo napredovalo a už po 2 týždňoch odišiel z nemocnice po vlastných, hoci lekári pôvodne odhadovali potrebný čas rehabilitácie na 3 mesiace. Alan sa plne uzdravil, opäť sa so synmi venuje farme, vychutnáva si život a len na okraj, pravidelné kontroly u hematológa ukazujú, že po leukémii už niet ani stopy. Alan berie natrvalo 4g lipozomálneho vitamínu C denne.

 

» Mrkvová šťava zbavila Ann rakoviny hrubého čreva
V roku 2012 bola Ann Cameron diagnostikovaná s rakovinou hrubého čreva (na Slovensku je tento typ diagnostikovaný cca 5000 ľudom ročne). Ann odmietla chemoterapiu, ktorá nefungovala na jej dnes už nebohého manžela. Šesť mesiacov po diagnóze sa rakovina v tele rozšírila do pľúc. Ann sa v tom čase dočítala o mužovi, ktorý porazil rakovinu kože konzumáciou mrkvovej šťavy. Rozhodla sa to vyskúšať. Osem týždňov po začatí tejto kúry sa šírenie rakoviny v tele zastavilo. O 8 mesiacov neskôr lekári oznámili Ann správu na ktorú čakala – žiadna rakovina v jej tele. Ann sa rozhodla napísať knihu s názvom Curing Cancer with Carrots a šíriť tak jej úžasné víťazstvo (zdroj – curejoy)

 

» Doktorka sa vyliečila z rakoviny RAW stravou
Doktorka Ruby Lathon bola diagnostikovaná s rakovinou štítnej žľazy. Podľa jej slov sa desila myšlienky operácií a štandardnej liečby, preto ju neprijala. “Rozhodla som sa skúsiť alternatívny prístup a vyliečiť sa sama. Nechcela som do konca života užívať tabletky” Ako vraví, dala si jeden rok, počas ktorého sa chcela zbaviť tejto choroby. Výsledok – BEZ rakoviny (zdroj – NaturalNew

Odstránila zo stravy:
× Priemyselné suroviny
× Mliečne produkty

Zaradila do stravy:
Potraviny v RAW kvalite
Veľa štiav

 

» Ekzém

Toto krásne dievčatko (dole), o ktorom písal aj Dr. Young sa zbavilo zákerného a rozšíreného ekzému. Ako?

• Alkalizovala telo (strava bohatá na minerály a antioxidanty a chudobná na nebezpečné kyseliny)

• Zaradila chlorofyl a RAW výživu

• Vyradila cukor a produkty z kravského mlieka

Poznámka autora – ekzém, akné, psoriáza a iné kožné problémy vznikajú najčastejšie ako výsledok detoxikácie tela pomocou pokožky, ku ktorému dochádza pri preťažených zvyšných troch eliminačných filtrov (moč, stolica, dýchanie). Metabolický kyselinotvorný odpad vzniká v tele každú sekundu (trávenie, rozpad buniek, bunkový metabolizmus). Otázne je, ako rýchlo a ako efektívne sa dokáže telo zbaviť vzniknutého odpadu. Preto sú mastičky a tabletky len dočasné riešenie, ktoré potlači skutočnú príčinu. Ako možete vidieť, aj v boji s kožnými problémami je rozhodujúca strava.

článok II

» Alkalizovanie tela zbavilo ženu 14 cm tumoru

Tento príbeh, ktorý publikoval web phoreveryoung je výborne zdokumentovaný. Ako môžete vidieť na snímkoch, z týždňa na týždeň sa tumor (červená farba) zmenšuje. Nie je to výsledok chemoterapie ani pôsobenia liekov ale výživy. Pacientka svoje telo dôkladne alkalizovala, čím vytvorila v tele ideálne podmienky pre zastevenie rastu tumoru a zároveň sa zastavila aj možnosť metastázovania.

článok III

» Internet nie je spoľahlivý zdroj informácií, ale …

.. osobne som sa stretol s ľudmi, ktorý vyliečili svoje telo z vážnych chorôb ako sú napríklad rakovina. Najviac zmien nastalo v ich strave a myslení. Či už tomu veríte alebo nie, je len na vás. Na výborné knihy písané lekármi môžete naraziť aj v knižnici. Popisujú prípady vyliečených pacientov za pomoci štiav, antioxidantov, byliniek. Max Gerson – mnohými označovaný za najväčšieho génia v oblasti medicíny napísal “A Cancer Therapy” (The Gerson Therapy). Doktor Rath priviedol na trh knihu “Victory Over Cancer”.

Poznámka – Musím uviesť (z logických dôvodov) že všetky kroky konzultujte so svojim lekárom. Ale odporúčam nájsť takého lekára, ktorý sa vyzná vo výžive človeka.

Poznámka 2 – To, že ananasová šťava, mrkvová šťava alebo RAW strava niekoho vyliečila ešte neznamená, že to funguje na každého. Musím vyzdvihnúť pojem individualizmus. Každého telo reaguje rôzne. Preto treba objavovať, skúmať, aplikovať a tešiť sa z výsledkov, ktoré sa určite dostavia, ak dáte priestor prírode.

NECHAŤ ODPOVEĎ

Potvrďte váš koment.
Prosím vložte vaše meno.